ان ال پی و باور

ان ال پی و باور:

دوستان قدرتمندم سلام….
یکی از باورهای محدودکننده بسیاری از ما این است که امروز هم باید همان شخص دیروز باشیم، این باور ما را گرفتار اشتباهات گذشته، عادت‌ها و محدودیت‌ها می‌کند و بر این باوریم که چون دیروز موفق نبودیم امروز یا فردا هم موفق نخواهیم بود.
اما اگر بتوانید درک کنید که این اعتقاد چقدر مضحک و خردکننده است می‌توانید گامی سریع به‌سوی موفقیت و تحقق پیوستن آرزوهایتان بردارید.
همه ما در این لحظه دارای استعدادی نامحدود و ضمیری پاک هستیم و تنها عاملی که مانع بهره‌برداری از این استعدادها و توانایی‌ها است، وابستگی‌های ذهنی ما به گذشته است. رها شدن از بند گذشته همچون رها شدن از طوق بردگی است. شمارا آزاد می‌سازد تا به رویاهای خود برسید و استعدادهای بالقوه خود را کشف کنید.
برای پیش برد قایق زندگی، تنها به انرژی لحظه حال خود احتیاج دارید، و این انرژی به نحوی باورنکردنی قدرتمند مبتکر است. مشکل این است که بسیاری ازما از انرژی لحظه حال خود حداکثر استفاده را نمی‌کنیم و تمام حواسمان به گذشته زندگی‌مان و آنچه در آن روزها تجربه کرده‌ایم است. گذشته به‌تنهایی و به‌نوبه خود هیچ قدرت بازدارنده‌ای ندارد و این ما هستیم که به آن قدرت می‌دهیم.
یکی از مهم‌ترین تغییراتی که باید در زندگی‌مان، پذیرایش باشیم، این است که تعهد کنیم که افکار منفی گذشته را رها کرده و از همین حالا زندگی کردن را آغاز کنیم. طوری عمل کنید که گویی تمام قدرت موجود در زندگی‌تان تنها در همین لحظه زاده شده است.
و این‌گونه است که از قدرت مثبتی که ایجاد می‌کنید جا می‌خورید و دروازه فرصت‌های تازه به‌سوی تان باز می‌شود، وقتی عادت‌های گذشته در درون ضمیر ناخودآگاهتان رخنه می‌کند خیلی راحت حضورشان را بپذیرید و سپس رهایشان کنید.

 

مقاومت برای قبول نکردنشان فقط انرژی زیادی از شما می‌گیرد، اما رها کردن آگاهانه‌شان، باعث ایجاد حس پیروزی در وجودتان می‌شود. زندگی حال شما، شامل لحظاتی است که باید یکی پس از دیگری تجربه شوند و تجربه همین لحظات است که به مفهوم زندگی‌تان معنا می‌بخشند.
روی کارهایی تمرکز کنید که می‌توانید همین امروز و همین لحظه انجامشان دهید و به‌این‌ترتیب شما به‌وفور نعمت که حق طبیعی شماست، دست می‌یابید.

ادامه مطلب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 1 =