دانلود فایل صوتی تغییر احساسات با NLP

دانلود فایل صوتی تغییر احساسات با NLP

در فایل صوتی زیر نحوه تاثیر تغییرات بدن بر روی ذهن و احساسات ما بررسی شده است.NLP شامل تکنیک های موثری در خصوص تغییر احساسات میباشد.

ابتدا این مقاله را بخوانید: ان ال پی چیست؟

حتما برای شما پیش آمده است که در طی روز با تغییر وضعیت بدن خود، احساسات نیز به طبع آن تغییر میکند. اگر وضعیت بدن شما خمیده باشد، خواهید دید افکار ناراحت کننده به سراغ شما می آید و در زمان کوتاهی به فرد ناراحتی تبدیل میشوید، بدون آنکه دلیل آنرا بدانید.

ان ال پی به این وضعیت شرطی شدن بدن نسبت به محیط می گوید. یعنی بدن ما در طول زمان یاد گرفته است که اگر صاف بایستیم و به شاد بودن وانمود کنیم، در مدت کوتاهی افکار و خاطرات مثبت به سراغ ما می آید و برعکس.با انجام تمرین ارائه شده در فایل زیر میتوانید ناخودآگاه خود را تخت تاثیر قرار داده و در لحظه به حال خوب دست یابید.

کلیک کنید

2 دیدگاه

  1. سلام . خدا قوت.خوشحالم با این سایت اشنا شدم .دوست از این تکنیک برای کاهش وزن استفاده بکنم.ممنون میشم راهنماییم بکنی.موفق باشید

    • مهناز عزيز
      باتشكر از لطف شما. تكنيك هاي ان ال پي در حوزه هاي مختلف كاربرد دارد. در بحث كاهش وزن و لاغري ميتوانيد به مقاله مربوطه مراجعه كنيد تا ابتدا با باور خود نسبت به كاهش وزن آشنا شويد. انسانها باورهاي خود را زندگي مي كنند. به عبارت ديگر اگر شما پذيرفته ايد كه لاغر نميشويد،‌ همان اتفاق نيزز براي شما رقم ميخورد. ان ال پي در مرحله اول اين باور را بررسي مي كند. در مرحله بعد تصويري كه از غذا خوردن در ذهن داريد و نحوه ترغيب شدن را مورد بررسي قرار ميدهد.
      در نهايت با تغيير رفتار و عادات خود،‌ نتيجه جديد حاصل ميشود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − دوازده =