رزومه من

IMG_20150825_190300

سلام من سجاد زماني هستم. سالهاست علوم مدیریتی و تعالي سازماني را تجربه كرده ام . سپس به تحصيل تعالي فردي پرداختم و در حوزه هاي تحليل رفتار متقابل، NLP .  و مكتب يونگ به فعاليت پرداختم. سمينارها و دوره هاي موفقيت متعددي داشتيم ولي در هيچكدام آنها وعده معجزه نداده ام. خيلي موافق اين نيستم كه در كلاسها از اينكه چگونه در سه روز پولدار شويد و در يك هفته انسان موفقي شويد حرف بزنم، چون از انگیزش بدون آموزش میترسم و ممکن است انسان ها را به حرکت تندتر در مسیر نادرست تشویق کند. ياد گرفتم نميشود مطلق حرف زد و براي همه فقط يك نسخه ثابت پيچيد، چون هر كس نقشه ذهني خودش را دارد و هنر من مربي است كه بايد طبق آن نقشه ذهني راهكار بدهم.

موفقيت بايد در ذهن ما اتفاق بيفتد و از درون بخواهيم. من دانشجويان را با تضاد هاي ذهني آشنا ميكنم و اينكه آيا تعريف ما از موفقيت درست است؟ ما در ان ال پي ياد ميگيريم كه يكي از خصوصيات مغز، مقاومت در برابر تغيير و حفظ حالت موجود است. پس با تكنيك هايي كه انجام مي دهيم اين رفتار را در لايه خودآگاه بررسي ميكنيم.

coaching-1

در كلاس هاي ان ال پي روي شكست ها متمركز ميشويم تا ببينيم ثمره و تجربه آن چه چيزي بوده است. وقتی من تصمیم میگیرم که به شکست های قبلی فکر نکنم بیشتر از گذشته درگیر آن میشوم. ما یک مشکل را تا زمانی که نپذیریم که هست، حل نمیشود. پس باید شکست را پذیرفت و به مسیر برگشت.

سمينارهاي مهندسي ذهن و تغييرات فردي و كارگاه هاي مهندسي ذهن در تهران و شهرهاي ديگر و همينطور همكاري با سازمانهايي نظير سازمان ملي جوانان، دانشگاه علمی کاربردی،آموزش و پرورش، شهرداري ها و فرهنگسراها، حاصل اين چند سال فعاليت من است. شاد و پيروز باشيد.

resu